Avukat Arama Sistemi, Avukatınıza Ulaşmanın En Kısa Yoludur
Avukat Arıyorum
Reklam

Bursa Barosu, Avukat Berna Karadavut Özgün (2476) İletişim

Avukat  Berna Karadavut Özgün hangi Baroya kayıtlı? Avukat Berna Karadavut Özgün için telefon numarası veya adres bilgisini nasıl bulurum sorularına cevap mı arıyorsunuz?  Barolar Birliği ve  Bursa Barosu tarafından ayrı ayrı sunulan avukat arama motoru ve bu sistem hakkında bilgi içerikli “Bursa Barosu Avukat Berna Karadavut Özgün” başlıklı yazımız aracılığı ile konuyu daha detaylı inceleyebilirsiniz.

Sitemiz üzerinden, Barolar Birliği avukat arama sistemi ve Avukat Berna Karadavut Özgün ile ilgili telefon ve iletişim bilgileri sorgulaması hakkında detaylı bilgi almak için lütfen linki tıklayınız.

Boş alanlara uygun veri girişini yaparak arama işlemini tamamlamanız gerekmektedir.
Sponsorlu Bağlantılar

Bursa Barosu avukat arama sistemini kullanarak “avukat Berna Karadavut Özgün iletişim bilgileri” sorgulaması yapmak için lütfen bağlantıyı takip ediniz.

Türkiye Barolar Birliği üzerinden avukatınızın iletişim bilgisi sorgulamasını yapmak için lütfen bağlantıyı takip ediniz.

Bursa Barosu İletişim Bilgileri
Adres: Kıbrıs Şehitleri Caddesi Adalet Sarayı G-Blok BURSA
Telefon:  0224 272 11 94–251 66 06
Faks: 0224 251 62 49
Web: http://www.bursabarosu.org.tr/
E Posta: baro@bursabarosu.org.tr

One Response to Bursa Barosu, Avukat Berna Karadavut Özgün (2476) İletişim

  • Şahsıma bilgim dışında alınan 3 tane hat icin borc odeme emri geldi. Itiraz dilekçemi vodafone 09.09.2018 de faxladim. Ilhan duman av. Burosunada bildirdim. 05.10.2018 de vodafone mesaj attı itirazınız olumlu olup faturaları ödemeyeceksiniz diye. Büronuzu arayip bilgi verdim
    Vodafone dosyaya rapor yazacakmış. Bugun bana maaş haczi geldi. Mağduriyetimi acil gidermenizi ve maaş haczinin iptalini istiyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.