Avukat Arama Sistemi, Avukatınıza Ulaşmanın En Kısa Yoludur
Avukat Arıyorum
Reklam

İstanbul Barosu Avukat Ersan Şen (15365) İletişim

Avukat  Ersan Şen hangi Baroya kayıtlı? Avukat Ersan Şen için telefon numarası veya adres bilgisini nasıl bulurum sorularına cevap mı arıyorsunuz?  Barolar Birliği ve İstanbul Barosu tarafından ayrı ayrı sunulan avukat arama motoru ve bu sistem hakkında bilgi içerikli “İstanbul Barosu Avukat Ersan Şen” başlıklı yazımız aracılığı ile konuyu daha detaylı inceleyebilirsiniz.

Sitemiz üzerinden, Barolar Birliği avukat arama sistemi ve Avukat Ersan Şen ile ilgili telefon ve iletişim bilgileri sorgulaması hakkında detaylı bilgi almak için lütfen linki tıklayınız.

Boş alanlara uygun veri girişini yaparak arama işlemini tamamlamanız gerekmektedir.
Sponsorlu Bağlantılar

İstanbul Barosu avukat arama sistemini kullanarak “avukat Ersan Şen iletişim bilgileri” sorgulaması yapmak için lütfen bağlantıyı takip ediniz.

Türkiye Barolar Birliği üzerinden avukat iletişim bilgisi sorgulaması yapmak için lütfen bağlantıyı takip ediniz.

 

İstanbul Barosu İletişim Bilgileri
Adres: Şahkulu Mahallesi Serdar-ı Ekrem Sokak No:7 Beyoğlu İSTANBUL
Tel: +90 (212) 251 63 25
Fax: +90 (212) 293 89 60
E-Posta: info@istanbulbarosu.org.tr

Benzer Aramalar:

 • ersan şen iletişim
 • ersan şen hukuk bürosu
 • avukat ersan şen telefon numarası
 • prof dr ersan şen iletişim
 • ersan şen telefon numarası
 • avukat ersan şen iletişim
 • av ersan şen iletişim

6 Responses to İstanbul Barosu Avukat Ersan Şen (15365) İletişim

 • sayın ersan şen hocamhocam benim kardeşim 4 yıl ceza aldıbunun hükmünü yatmakta iken 5 yıda daha cezası geldi bu 5 yıl cezayı tekerrür uyguladığı için birebir yatıyor indirimsiz iki cezası içtima olduğu için iki cezayıda birebir yatıyor bu 5 yıl cezayı başka bir dosyadan tekerrür yapıyor 5 yılın birebir cezanın önce yatırılmasına dair TCK MADDESİ yada emsal karar varmı çünkü dosya içtima olduğu için açık hakkı da yok infaz ettiği ilk 4 yıl ceza 2015 yılında yürürlüğe giren 1\10 yasası ama bu sonradan gelen birebir 5 yıl içtima olduğu içinhiç bir haktan faydalanamıyor

 • Ersan hoca benim abım kasten öldürmeye teşebbüs suçünda yargılaniyor bü aşamada nasıl bize yardımci olursun

 • Sayın ersan şen hocam sizinle görüşmek ve konuşmak istiyorum lütfen cevap verirseniz sevinirim.

 • Sayın hocam ben Tekirdağ/HAYRABOLU’dan Hasan Hüseyin ÇAYLI siz değer hukuk insanı sosyal medya ve televizyondan takip eden bir TÜRKİYE CUMHURİYETİ vatandaşıyım yaklaşık 2 yıldır mağdur olduğum bir konuda size bir şey danışmak istiyorum.
  Ben Türk Silahlı kuvvetlerinden Uzman erbaş olarak görev yapmakta iken 31.12.2015 tarihinde kendi isteğimle istifa ettim ve kamu kurum ve kuruluşlarına açıktan atanmak için dilekçeler verdim ve halen vermekteyim.bizlerin uzman erbaşlıktan açıktan atanabilmek için en az 2 yıl hizmet süresi ile çalışma şartımız 10.02.2016 tarihinde GELİR VERGİSİ KANUNU İLE BAZI KANUNLARDA DEĞİŞİKLİK YAPILMASINA DAİR KANUNUN 14’CU MADDESİ ŞU ŞEKİLDE DEĞİŞTİ
  18/3/1986 tarihli ve 3269 sayılı Uzman Erbaş Kanununun 5 inci maddesine aşağıdaki fıkra eklenmiştir.
  “Uzman erbaşların 14/7/1965 tarihli ve 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 92 nci maddesi hükmünden yararlanabilmeleri için en az yedi hizmet yılını tamamlamış olmaları gerekir.” şeklinde değişti ve benim görev sürem 4 yıl 9 ay 3 gün olduğu için bütün kamu kurum ve kuruluşlarına dilekçelerime 7 yıl hizmet süren yok diye iş başvuruma olumsuz cevap verdiler ve 2 yıldır işsizim.
  RESMİ GAZETE LİNKİ
  http://www.resmigazete.gov.tr/main.aspx?home=http://www.resmigazete.gov.tr/eskiler//2016/02/20160210.htm/20160210.htm&main=http://www.resmigazete.gov.tr/eskiler//2016/02/20160210.htm
  Buna mütakip İç işleri Bakanlığı HUKUK MÜŞARVİRLİĞİ’NDEN sayı numarsı:36155494-045.02-E.13941 konusu:uzman erbaş olan 06.07.2017 tarihinde görüş yazısı aldık ve müracatlarda bulunuyoruz halen 7 yıl görev sürsi diyen kamu kurum ve kuruluşları var bunun için şahsıma verilen olumsuz dilekç cevağlarına mahkemeye vermek istiyorum.
  Ayrıca bu değişikle ilgili daha önceden YOZGAT ili idari mahkemesinin vermiş olduğu olumlu bir kararda elimde var şimdi ben bana yakın zamanda belediyenin bir tanesi 7 yıl hizmet süren yok alacağım ama diye dilekçeme cevap verildi bu kanun ve mahkeme karaları il birlik mahkemeye versem kazanma şanşım nedir siz değerli hukuk insanına sormak istiyorum telefonunuza ulaşamadım bu yolu tercih ettim
  mümkün ise konuyu daha net anlatabilmek adına şahsınız telefonda konuşmak istiyorum saygılar sunarım
  5415507649

 • Merhaba Ersan bey. İyi günler Dayım 4616 sayılı yasadan şartla tahliyeyle cezaevinden 2003 yılında çıktı. daha sonra işlediği 2008 yılında 5 aylık bir suç nedeniyle infazı yandı 2015 yılından beri cezaevinde bununla ilgili yapabileceğiniz birşey varmı ?müsait bir zamanınızda görüşmek isterim.

 • Ali bey, sitemiz avukatların kişisel web siteleri değildir. Avukat Ersan Şen beyefendinin adresi Barolar Birliği Baro Levhasında Altunizade Kuşbakışı caddesi no:9 Üsküdar İstanbul şeklinde gözükmektedir. Kendisi ile bu adresten iletişime geçmeyi deneyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir