Almanya, Avukat Dr. Filiz Sütcü (Dr.Sütcü) Telefon ve Adres Bilgileri

En fazla göç verdiğimiz ülkelerin başında kuşkusuz Almanya gelmekte. Almanya’nın hemen her bölgesinde yerleşmiş ve hayatını orada sürdüren Türk vatandaşlarımız bulunmakta. Zaman içerisinde Almanya’da iş kuran, aile kuran ve kamu hayatı da dahil Almanya’nın hemen her kademesinde yer alan Türk vatandaşlarımız için avukat ihtiyacı doğabilir. Bu yazımızda Almanya’da görev yapan Türk Avukatlara yer veriyoruz. Bu avukatlardan bir tanesi de Dr. Filiz Sütcü.

Almanya’da avukatlık yapmakta olan Avukat Dr. Filiz Sütcü için telefon bilgileri, adres bilgileri gibi çeşitli iletişim bilgilerine yazımızın alt bölümünden erişebilirsiniz. 

Boş alanlara uygun veri girişini yaparak arama işlemini tamamlamanız gerekmektedir.
Sponsorlu Bağlantılar

Yine avukat Dr. Filiz Sütcü hakkında daha detaylı bilgi almak için yazımızda belirtilen telefon numarasını  (Almanya) arayarak avukatınıza ulaşabilirsiniz. Sitemizde Türkiye’de hizmet vermekte olan avukatlara ilişkin gerekli bilgileri de bulabilirsiniz.

Almanya . Avukat Dr. Filiz Sütcü – Dr.Sütcü İletişim Bilgileri
Rechtsanwältin (Alman Hukukunda Bayan Avukat)
Adres: Rückertstr. 3 .
Telefon 089 53906296

One thought to “Almanya, Avukat Dr. Filiz Sütcü (Dr.Sütcü) Telefon ve Adres Bilgileri”

  1. Merhaba Filiz hanım
    Sibel oral ben. Ben boşanma davası için yazıyorum. Eşim tr de istanbuldan dava açmıştı fakat bizim ikametimiz münih ve izmir ve ben mahkemenin beşinci celtini öğrendim benden gizli açılmış tebliğgatlarda saklanmış. Onu geri eşimle konuşup geri
    Çekmiştik. Fakat eşim tekrardan benden gizli gene
    İstanbulda mahkemeyi açmış. Evden çıkıyor ve bana ödeediği bir para vardı onuda kesiyor beni üç sene tr ye zorla psikolejik tedavi
    İçin yolladı. Oda hep planmış. Çok çaresizim lütfen yardım edin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir