Almanya, Avukat Elif Dikkaya (Hansaring 68-70) Telefon ve Adres Bilgileri

En fazla göç verdiğimiz ülkelerin başında kuşkusuz Almanya gelmekte. Almanya’nın hemen her bölgesinde yerleşmiş ve hayatını orada sürdüren Türk vatandaşlarımız bulunmakta. Zaman içerisinde Almanya’da iş kuran, aile kuran ve kamu hayatı da dahil Almanya’nın hemen her kademesinde yer alan Türk vatandaşlarımız için avukat ihtiyacı doğabilir. Bu yazımızda Almanya’da görev yapan Türk Avukatlara yer veriyoruz. Bu avukatlardan bir tanesi de Elif Dikkaya.

Almanya’da avukatlık yapmakta olan Avukat Elif Dikkaya için telefon bilgileri, adres bilgileri gibi çeşitli iletişim bilgilerine yazımızın alt bölümünden erişebilirsiniz. 

Boş alanlara uygun veri girişini yaparak arama işlemini tamamlamanız gerekmektedir.
Sponsorlu Bağlantılar

Yine avukat Elif Dikkaya hakkında daha detaylı bilgi almak için yazımızda belirtilen telefon numarasını  (Almanya) arayarak avukatınıza ulaşabilirsiniz. Sitemizde Türkiye’de hizmet vermekte olan avukatlara ilişkin gerekli bilgileri de bulabilirsiniz.

Almanya . Avukat Elif Dikkaya – Hansaring 68-70 İletişim Bilgileri
Rechtsanwältin (Alman Hukukunda Bayan Avukat)
Adres: 50670 Köln .
Telefon 0221 1685852

One thought to “Almanya, Avukat Elif Dikkaya (Hansaring 68-70) Telefon ve Adres Bilgileri”

  1. Merhaba elif hanım ben Almanya’ya 2013 mart ayında ailemle beraber iltica yaptık hesseen bölgesine ben bir yıldır yaşlılar Hastanesi’nde hausmaister olarak çalışıyorum haftalık 20 saat ve eşimden aynı hastanede hemşire yardımcısı olarak çalışıyor oğlumda diyabet rahatsızlığı var bu arada bize bir hafta önce Almanya’ya yapmış olduğumuz iltica davamızı ilgi red kararı geldi buna karşılık ne yapmalıyız bu konuda bize bir fikir verebilmiş saygılarımla iyi günler. Tuncay Yücel benim telefon numaram. 015218741568

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir