İstanbul Barosu Avukat Müge Tekir (49155) İletişim

Avukat  Müge Tekir hangi Baroya kayıtlı? Avukat Müge Tekir için telefon numarası veya adres bilgisini nasıl bulurum sorularına cevap mı arıyorsunuz?  Barolar Birliği ve İstanbul Barosu tarafından ayrı ayrı sunulan avukat arama motoru ve bu sistem hakkında bilgi içerikli “İstanbul Barosu Avukat Müge Tekir” başlıklı yazımız aracılığı ile konuyu daha detaylı inceleyebilirsiniz.

Sitemiz üzerinden, Barolar Birliği avukat arama sistemi ve Avukat Müge Tekir ile ilgili telefon ve iletişim bilgileri sorgulaması hakkında detaylı bilgi almak için lütfen linki tıklayınız.

İstanbul Barosu avukat arama sistemini kullanarak “avukat Müge Tekir iletişim bilgileri” sorgulaması yapmak için lütfen bağlantıyı takip ediniz.

Türkiye Barolar Birliği üzerinden avukat iletişim bilgisi sorgulaması yapmak için lütfen bağlantıyı takip ediniz.

İstanbul Barosu İletişim Bilgileri
Adres: Şahkulu Mahallesi Serdar-ı Ekrem Sokak No:7 Beyoğlu İSTANBUL
Tel: +90 (212) 251 63 25
Fax: +90 (212) 293 89 60
E-Posta: info@istanbulbarosu.org.tr

Türkiye Barolar Birliği İnternet Sitesi Avukat Arama Motoru

Türkiye Barolar Birliği tarafından sunulan avukat arama motoru da diyebileceğimiz sistem sayesinde aradığınız avukatın iletişim bilgilerine rahatlıkla erişebilme imkanına sahipsiniz. Avukat bilgileri sisteme, ilgili Baro veya avukatın kendisi tarafından  işlenmektedir. Sistemde pek çok avukatın telefonu, cep telefonu, adresi, e postası ve hatta fotoğrafı bulunmaktadır. Avukatların Baro sicil numaralarına da yine bu sistem aracılığı ile rahatlıkla erişebilirsiniz.

Türkiye Barolar Birliği internet sitesi üzerindeki arama motorunu kullanmak ise oldukça basit. Konuya ilişkin görsel yazımızın alt bölümünde de sunulmuştur. Avukatın isim ve soyisim bilgisi girilerek sorgulama yapılabileceği gibi sicil numarası ile de sorgulama yapılmaktadır. Sorgulama sonucunda çıkan ekranda detay kısmına tıklayarak sorgulama yaptığınız avukatın sistemde kayıtlı tüm bilgilerine erişebilirsiniz.

Türkiye Barolar Birliğinin resmi internet sitesine erişmek için lütfen bağlantıyı takip ediniz.

Sistem tüm avukatların bilgilerinin eksiksiz olarak sunulacağını garanti etmemektedir. Sistemde bulunan bilgilerin takibi avukatların kendileri tarafından yapılarak farkedilen eksikliklerin tamamlanması kendileri tarafından yahut bağlı bulundukları baro tarafından yapılmaktadır.

avukat_arama