İstanbul Barosu Avukat Eda Özsoy (31307) İletişim

Avukat  Eda Özsoy hangi Baroya kayıtlı? Avukat Eda Özsoy için telefon numarası veya adres bilgisini nasıl bulurum sorularına cevap mı arıyorsunuz?  Barolar Birliği ve İstanbul Barosu tarafından ayrı ayrı sunulan avukat arama motoru ve bu sistem hakkında bilgi içerikli “İstanbul Barosu Avukat Eda Özsoy” başlıklı yazımız aracılığı ile konuyu daha detaylı inceleyebilirsiniz.

Sitemiz üzerinden, Barolar Birliği avukat arama sistemi ve Avukat Eda Özsoy ile ilgili telefon ve iletişim bilgileri sorgulaması hakkında detaylı bilgi almak için lütfen linki tıklayınız.

Boş alanlara uygun veri girişini yaparak arama işlemini tamamlamanız gerekmektedir.
Sponsorlu Bağlantılar

İstanbul Barosu avukat arama sistemini kullanarak “avukat Eda Özsoy iletişim bilgileri” sorgulaması yapmak için lütfen bağlantıyı takip ediniz.

Türkiye Barolar Birliği üzerinden avukat iletişim bilgisi sorgulaması yapmak için lütfen bağlantıyı takip ediniz.

 

İstanbul Barosu İletişim Bilgileri
Adres: Şahkulu Mahallesi Serdar-ı Ekrem Sokak No:7 Beyoğlu İSTANBUL
Tel: +90 (212) 251 63 25
Fax: +90 (212) 293 89 60
E-Posta: info@istanbulbarosu.org.tr

2 thoughts to “İstanbul Barosu Avukat Eda Özsoy (31307) İletişim”

  1. Collection diye bir sirket aradi internete hakklarinda iyi soz etmiyorlar devamli telefonuma mesaj atiyorlar benim borcum varmis avona bugunde ede özsoy diye bir avukat almis dosyayi her aradigimda avukat musteriyle girusemez diyiyorlar sadece 2bin kusur para istiyorlar bende yasal yolla odeme yapacam dedim bir sey demediler bu
    konuda yardiminizi istiyorum

  2. Aynen banada coleturk diye biyerden kagit geldiodeme yapilmassa avukata verilip icra baslatilacak dendi guvenemiyorum avukat eda ozsoy adinda avukata vetilevegi soylendi gorusen varmi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.