Türkiye Barolar Birliği İnternet Sitesi Avukat Arama Motoru

Türkiye Barolar Birliği tarafından sunulan avukat arama motoru da diyebileceğimiz sistem sayesinde aradığınız avukatın iletişim bilgilerine rahatlıkla erişebilme imkanına sahipsiniz. Avukat bilgileri sisteme, ilgili Baro veya avukatın kendisi tarafından  işlenmektedir. Sistemde pek çok avukatın telefonu, cep telefonu, adresi, e postası ve hatta fotoğrafı bulunmaktadır. Avukatların Baro sicil numaralarına da yine bu sistem aracılığı ile rahatlıkla erişebilirsiniz.

Türkiye Barolar Birliği internet sitesi üzerindeki arama motorunu kullanmak ise oldukça basit. Konuya ilişkin görsel yazımızın alt bölümünde de sunulmuştur. Avukatın isim ve soyisim bilgisi girilerek sorgulama yapılabileceği gibi sicil numarası ile de sorgulama yapılmaktadır. Sorgulama sonucunda çıkan ekranda detay kısmına tıklayarak sorgulama yaptığınız avukatın sistemde kayıtlı tüm bilgilerine erişebilirsiniz.

Türkiye Barolar Birliğinin resmi internet sitesine erişmek için lütfen bağlantıyı takip ediniz.

Sistem tüm avukatların bilgilerinin eksiksiz olarak sunulacağını garanti etmemektedir. Sistemde bulunan bilgilerin takibi avukatların kendileri tarafından yapılarak farkedilen eksikliklerin tamamlanması kendileri tarafından yahut bağlı bulundukları baro tarafından yapılmaktadır.

avukat_arama