İstanbul Barosu Avukat Merve Özkan İletişim

İstanbul Barosu Avukat Merve Özkan iletişim bilgileri yazımızın alt bölümünde yer almaktadır. Avukat Merve Özkan’ın (İstanbul 1.Barosu Baro No:63373) iş telefonu numarası, adres bilgisi, ve hangi Baroya kayıtlı olduğu hususlarında detaylı bilgiler yine yazımız içerisinde ziyaretçilerimizin kullanımına sunulmuştur. Avukat Merve Özkan’a ulaşmak için iletişim bilgilerini arıyorsanız bu bilgilere yazımız içeriğinden ulaşabilirsiniz.

İnternet Sitemiz üzerinden eriştiğiniz bilgiler dışında, Barolar Birliği avukat arama sisteminin ne şekilde kullanılacağı ve Avukat Merve Özkan ile ilgili telefon ve iletişim bilgileri sorgulamasının nasıl yapılacağı hakkında daha fazla bilgi edinmek için lütfen linki tıklayınız.

İstanbul Barosu internet sitesinden açık olarak herkesin kullanıma sunulan avukat arama sistemini kullanarak da avukat Merve Özkan ‘ın güncel iletişim bilgilerini sorgulamak için lütfen bağlantıyı takip ediniz. Yukarıda linkini paylaştığımız yazıda anlatıldığı şekilde sorgulamayı tamamlayabilirsiniz.

Av. Merve Özkan’ın İstanbul Barosu baro levhasında yer alan bilgileri haricinde dilerseniz Türkiye Barolar Birliği üzerinden de iletişim bilgileri sorgulaması yapabilirsiniz. Her iki sorgulama sonucunda zaman zaman farklı iletişim bilgilerine erişim sağlanabilmektedir. TBB baro levhası vasıtasıyla sorgulama yapmak için lütfen bağlantıyı takip ediniz.

Avukat Merve Özkan İletişim Bilgileri
Yenidoğan Mahallesi Abdi İpekçi Caddesi Park Han İş Merkezi No:8 D/117 Bayrampaşa/İstanbul
İşyeri Telefonu: 0212 909 85 52
E Posta: av.merveozkan @ gmail.com
Baro sicil numarası : 63373