Eskişehir Barosu, Avukat İnci Yıldırım Balcı (1213) İletişim

Avukat  İnci Yıldırım Balcı hangi Baroya kayıtlı? Avukat İnci Yıldırım Balcı için telefon numarası veya adres bilgisine nasıl erişirim gibi sorularına cevap mı arıyorsunuz?  Barolar Birliği ve  Eskişehir Barosu tarafından ayrı ayrı sunulan avukat arama motoru ve bu sistem hakkında bilgi içerikli “Eskişehir Barosu Avukat İnci Yıldırım Balcı” başlıklı yazımız aracılığı ile konuyu daha detaylı inceleyebilirsiniz.

Sitemiz üzerinden, Barolar Birliği avukat arama sistemi ve Avukat İnci Yıldırım Balcı ile ilgili telefon ve iletişim bilgileri sorgulaması hakkında ekstra bilgi için lütfen linki tıklayınız.

Boş alanlara uygun veri girişini yaparak arama işlemini tamamlamanız gerekmektedir.
Sponsorlu Bağlantılar

Eskişehir Barosu avukat arama sistemini kullanarak “avukat İnci Yıldırım Balcı iletişim bilgileri” sorgulaması yapmak için lütfen bağlantıyı takip ediniz.

Türkiye Barolar Birliği üzerinden avukatınızın iletişim bilgisi sorgulamasını yapmak için lütfen bağlantıyı takip ediniz.

Eskişehir Barosu İletişim Bilgileri
Adres: Adliye Sarayı Kat:3 No:346 ESKİŞEHİR
Telefon:  0 222 240 14 00
Faks: 0 222 240 71 70
Web: http://www.eskisehirbarosu.org.tr/
E Posta: bilgi@eskisehirbarosu.org.tr

One thought to “Eskişehir Barosu, Avukat İnci Yıldırım Balcı (1213) İletişim”

 1. Osman Şentürk (sicil no:7234 . İstanbulda 2 tane Av. Osman Şentürk var) dedi ki:

  Sayın değerli meslektaşım,

  Sizi konu dışında rahatsız ettiğim için öncelikle özür dilerim.

  Ben İ.Ü.Hukuk Fakültesi 1970 mezunlarından olarak İstanbul Barosu’nda kayıtlı bir meslektaşınızım.

  Okulda sıra arkadaşlarımdan olup Baronuza kayıtlı olarak eskişehir Emlak Bankası Hukuk Müşavirliği yapmakta iken bağlantımız kesilen Meetin Rahmi Arslan (veya Aslan) adındaki arkadaşımı arıyorum. Yıllardır bilinmeyen numaralar ve bildiğim bütün yollarla aradım Bir süre önce baronuzu da aradım yeterli bilgi alamadım.

  Arkadaşım da benim gibi 1947 oğumlu idi. Bizim yaşlarda olunca arayıp bulamadığımız arkadaşlarımızın bazen hayata veda ettiklerini öğreniyoruz. Acaba bu kardeşim de böyle bir durumda mı diye endişe ediyorum.

  Sizden ricam onun şu anda Levha’ nızda kayıtlı olmadığını zaten biliyorum. Baronuzun eski kayıtlarında bir inceleme yapıp sizdeki son kayıt durumu hakkında bana bilgi verebilirseniz çok memnun olurum.

  Bu vesile ile coronasız sağlıklı günler dilerim. Saygılarımla. Av. Osman ŞENTÜRK

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir